Ndeshja e parë ndërmjet Malit të Zi dhe Serbisë me incident

Ndeshja e parë ndërmjet Malit të Zi dhe Serbisë me incident

12 October 2018 16:31

Ndeshja e parë në histori ndërmjet Malit të Zi dhe Serbisë solli përleshje ndërmjet tifozëve në tribuna.

Serbët fituan 0-2 mbrëmë në Podgoricë në kuadër të Ligës së Kombeve, transmeton Koha.net.

UEFA pritet të marrë masa për një incident të tillë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme