Malta synon fitore ndaj Kosovës

Malta synon fitore ndaj Kosovës

10 October 2018 23:34

Futbollistët e Maltës e kanë shijuar barin e stadiumit “Fadil Vokrri”, për herë të parë dhe të fundit para ndeshjes kundër Kosovës.

Trajneri i Maltës, Rey Farrugia, deklaroi në konferencën për media se kanë udhëtuar drejt Prishtinës për të shënuar fitore.

Në “Fadil Vokrri” Kosova nesër e pret Maltën për të zhvilluar ndeshjen e tretë në kuadër të Ligës së Kombeve.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme