Feronikeli i frikësohet vetëm vetes në garën për titull

Feronikeli i frikësohet vetëm vetes në garën për titull

25 September 2018 12:23

Feronikeli është skuadra e vetme që në gjashtë xhirot e para të këtij edicioni në Superligën e Kosovës në futboll nuk ka pësuar humbje.

Është në vendin e parë me 14 pikë. Vendin e parë synon ta mbajë deri në fund. Por, për ta arritur këtë synim trajneri i Feronikelit, Zekirija Ramadani thotë se kundërshtarin e vetëm do ta ketë veten.

Kur e thotë këtë, ai mendon se lojtarët duhet të qëndrojnë “me këmbë në tokë”.

Feronikeli ka katër fitore rresht dhe falë kësaj serie është ngritur në vendin e parë... (Më gjerësisht lexoni në Koha Ditore)

Gazetën Koha Ditore mund ta lexoni edhe online. Këtu mund të gjeni sqarimin se si mund të abonoheni.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme