Barcelona sërish sytë kah Liverpooli për sulmues, monitorohet edhe Kane  Foto: Reuters

Barcelona sërish sytë kah Liverpooli për sulmues, monitorohet edhe Kane

23 September 2018 19:29

Don Balon raporton se Barcelona është në kërkim të një sulmuesi për ta zëvendësuar sulmuesin Luis Suarez nga sezoni i ardhshëm.

Sipas këtyre raportimeve top dy synimet janë Harry Kane i Tottenhamit, dhe Roberto Firmino i Liverpoolit.

Kujtojmë se Barcelona kishte transferuar pikërisht nga Liverpooli sulmuesin Luis Suarez, e Roberto Firmino është duke kaluar në një formë të shkëlqyer me “Të Kuqtë”.

E në anën tjetër Harry Kane që disa sezone është njëri ndër sulmuesit më të mirë në Premier Ligë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme