City befasohet në shtëpi nga Lyoni

City befasohet në shtëpi nga Lyoni

19 September 2018 22:57

Manchester City është befasuar në hapje të sezonit të ri të Ligës së Kampionëve.

Ekipi kampion i Anglisë u mposht 1 me 2 nga Lyoni.

Cornet dhe Fekir shënuan golat për Lyonin në pjesën e parë, teksa për Cityn në pjesën e dytë shënoi Bernardo Silva.

Në tabelën e Grupit F, Lyoni prin me 3 pikë, Hoffenheimi e Shakhtari kanë nga 1 e City i fundit pa pikë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme