Flamurtari mbetet i pamposhtur, merr një pikë si mysafir i Llapit

Flamurtari mbetet i pamposhtur, merr një pikë si mysafir i Llapit

16 September 2018 17:40

Flamurtari vazhdon të mbetet skuadër e pamposhtur në sezonin e ri të Superligës së Kosovës në futboll.

Ekipi nga kryeqyteti arriti të marrë një pikë si mysafir i Llapit me të cilin barazoi pa gola.

Flamurtari tani ka 13 pikë pas pesë ndeshjeve, me katër fitore dhe një barazim. Ky ekip gjendet në pozitën e parë në tabelë. Llapi mbetet i treti me 10 pikë. I dyti është Feronikeli me 11.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme