Llorisi dhe Dele Alli mungojnë ndaj Liverpoolit

Llorisi dhe Dele Alli mungojnë ndaj Liverpoolit

13 September 2018 14:47

Menaxheri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino, ka bërë të ditur se Dele Alli dhe Hugo Lloris do të mungojnë në derbin e së shtunës kundër Liverpoolit.

Dele ka pësuar zgjatje të muskujve me Anglinë, ndërsa Lloris ka pasur probleme në kofshë.

Portieri francez pritet të mungojë disa javë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme