Tuchel: Rabiot mund të largohet nga PSG-ja

Tuchel: Rabiot mund të largohet nga PSG-ja

14 August 2018 20:34

Adrien Rabioti pritet të largohet nga Paris St. Germaini dhe këtë gati sa nuk e ka konfirmuar trajneri Thomas Tuchel.

“Nuk është e sigurt nëse Rabioti do të qëndrojë. Gjithçka varet nga ai vetë, por nëse qëndron, ai mund të bëhet një lojtar i madh”, ka thënë trajneri gjerman.

Barcelona është admiruese e lojtarit, por së fundi është inkuadruar në garë edhe Milani.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme