Liria përforcohet me Mitrajn

Liria përforcohet me Mitrajn

14 August 2018 18:29

Liria është përforcuar me një tjetër futbollist nga Shqipëria, sulmuesin Aldo Mitraj.

31-vjeçari ishte pjesë e Sopotit në sezonin e fundit, derisa ka luajtur edhe për Laçin, Partizanin e Luftëtarin ndër ekipet e shumta në Shqipëri.

Prizrenasit, në vazhdën e përforcimeve, kanë angazhuar ditë më parë edhe mbrojtësin Florijan Daci dhe mesfushorin nga Gjermania Françesko Lamaj.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme