Spalletti tek Interi deri më 2021

Spalletti tek Interi deri më 2021

14 August 2018 17:20

Interi zyrtarisht ka njoftuar se trajneri Luciano Spalletti ka zgjatur kontratën me klubin deri në vitin 2021.

Ish-trajneri i Romës kishte nënshkruar kontratë dyvjeçare verën e shkuar, por nuk ishte i sigurt për kontratën e re.

Kjo tani ka marrë fund dhe trajneri italian ka nënshkruar zgjatje edhe për dy vjet.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme