Messi zyrtarisht kapiten i Barcelonës

Messi zyrtarisht kapiten i Barcelonës

10 August 2018 14:44

Pas largimit të Andres Iniestas klubi i Barcelonës ka zyrtarizuar Leo Messin si kapiten të saj.

Përmes faqes zyrtare Barça ka konfirmuar katër kapitenët e skuadrës, transmeton Koha.net.

Pas Messit kapiten është Sergio Busquets, e pas tij janë Gerard Pique dhe Sergi Roberto.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme