Kukësi pëson thellë në Gjeorgji Foto: Ilustrim

Kukësi pëson thellë në Gjeorgji

09 August 2018 21:01

Kukësi ka pësuar thellë në kuadër të ndeshjes së parë në rrethin e tretë kualifikues për në Ligën e Evropës.

Skuadra shqiptare u mposht nga Torpedo 5 me 2.

Kukhianidze realizoi dy gola, ndërsa Marin, Kimadze dhe Kapanadze shënuan nga një tjetër për vendasit, teksa Harba dhe Plaku shënuan për Kukësin.

Ndeshja e kthimit zhvillohet javën e ardhshme.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme