Nora Gjakova e Distria Krasniqi kthehen triumfale në Kosovë

Nora Gjakova e Distria Krasniqi kthehen triumfale në Kosovë

08 prill 2017 22:56

Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi, kanë arritur t’i sjellin Kosovës tjetër sukses nga arena ndërkombëtare.

Gjakova e Krasniqi në Grand-Prixi që u mbajt në Antalya të Turqisë, rrëmbyen medaljet e arta, transmeton KTV.

Pas suksesit të arritur, xhudistet kosovare kanë arritur të shtunën në aeroportin ndërkombëtarë të Prishtinës.

Ato kanë për KTV-në kanë folur për suksesin që patën në Turqi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme