Higuain i jep pikët e plota Juves

Higuain i jep pikët e plota Juves

08 prill 2017 22:46

Juventusi ka shënuar fitore prej 2 me 0 ndaj Chievos.

Dhe ishte pikërisht sulmuesi Gonzalo Higuain ai që shkëlqeu në këtë përballje, duke shënuar të dy golat e fitores, raporton Koha.net.

Ai shënoi në minutat 23 dhe 84.

Juve, që është në lider, tani ka 77 pikë pas 31 xhirove në Serie A.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme