Sarri zyrtarizohet te Chelsea

Sarri zyrtarizohet te Chelsea

14 korrik 2018 10:18

Maurizio Sarri është zyrtarizuar si kryetrajner i ri i Chelseat.

Ai kalon në Stamford Bridge si pasardhës i të shkarkuarit Antonio Conte.

Sarri që u shkarkua nga Napoli, ka nënshkruar kontratë tre vjeçare dhe ka thënë se është i lumtur me kalimin e tij te Chelsea.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme