Fulhami zyrtarizon mesfushorin e shumëkërkuar Seri

Fulhami zyrtarizon mesfushorin e shumëkërkuar Seri

12 korrik 2018 12:08

Fulhami ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit Jean Michael Seri.

I kërkuari nga Arsenali, Chelsea dhe Barcelona, ka nënshkruar kontratë katërvjeçare me klubin e promovuar në Premier Ligë.

Fulhamit ky transferim i ka kushtuar 20 milionë euro.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme