Barcelona siguron shërbimet e mbrojtësit të Sevillës

Barcelona siguron shërbimet e mbrojtësit të Sevillës

11 korrik 2018 18:25

Raportohet se Barcelona ka siguruar shërbimet e qendërmbrojtësit të Sevillës, Clement Lenglet.

Goal raporton se për shërbimet e francezit Barça ka paguar 35 milionë euro, aq sa është klauzola e lojtarit, transmeton Koha.net.

Të mërkurën pritet që ai t’iu nënshtrohet testeve mjekësore, dhe më pas do të nënshkruajë kontratë pesë vjeçare.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme