Barcelona kërkon yllin e PSG-së

Barcelona kërkon yllin e PSG-së

11 korrik 2018 16:53

Barcelona ka dërguar një delegacion në Paris për të tentuar që të finalizojë marrëveshjen me PSG-në për mesfushorin e talentuar Adrien Rabiot, raporton Mundo Deportivo.

Gjiganti katalunas ka lejuar largimin e Paulinhos drejt klubit francez Guangzhou Evergrande, përderisa është larguar edhe Andres Iniesta, transmeton Koha.net.

Rabioti, që nuk është ftuar nga kombëtarja e Francës për Botëror, është i palumtur me rolin e tij në Parkun e Princave, dhe dëshiron të ndërrojë ambient.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme