Durmishi kryen testet mjekësore te Lazio

Durmishi kryen testet mjekësore te Lazio

21 qershor 2018 17:07

Riza Durmishi në mëngjesin e sotëm ka kryer testet mjekësore te Lazio, para kompletimit të transferimit nga Real Betisi.

Mediat italiane raportojnë se Lazio ka paguar për shërbimet e mbrojtësit shqiptar rreth 6.5 milionë euro, transmeton Koha.net.

Sezonin e fundit, Durmishi kontribuoi me dy gola dhe tri asistime në 24 ndeshje në La Ligë.

Lazio ka publikuar pamje nga testet fizike të Riza Durmishit.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme