Cozman e Agon Amiga publikojnë “E jemja”

Cozman e Agon Amiga publikojnë “E jemja”

18 qershor 2018 16:13

Dy reperët e njohur Cozman dhe Agon Amiga kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

“E jemja” titullohet kënga e tyre e re, tekstin e së cilës e kanë shkruar vetë reperët.

Për videoklipin është kujdesur Mojo Production.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme