Beyonce dhe Jay Z publikojnë albumin “Gjithçka është dashuri”

Beyonce dhe Jay Z publikojnë albumin “Gjithçka është dashuri”

17 qershor 2018 15:29

Diva e muzikës R&B Beyonce dhe bashkëshorti i saj Jay Z, kanë publikuar albumin e tyre të ri që titullohet “Gjithçka është dashuri”.

“Gjithçka është dashuri”, nuk gjendet në Youtube por ata kanë njoftuar se albumi mund të shkarkohet në faqen e Jay Z, Tidal, transmeton Koha.net.

Vet Beyonce albumin e kishte paralajmëruar më herët. Në Londër teksa po performonte në skenë ajo tha “Sepse ne ju duam dhe shumë shpejt do kemi diçka të veçantë për ju”.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme