‘Ajo’ e Getit dhe Majkut arrin 60 milionë klikime

‘Ajo’ e Getit dhe Majkut arrin 60 milionë klikime

14 qershor 2018 16:19

Kënga “Ajo” e Ghetto Geasy dhe Majkut ka arritur të grumbullojë 60 milionë klikime në Youtube.

Këtë fakt me krenari e ka ndarë me ndjekësit e Instagramit vetë Geti, duke e vlerësuar kompaninë e tij si makinë të prodhimit të hiteve dhe se janë më të mirët.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme