Kënga e Botërorit me Era Istrefin arrin 20 milionë klikime

Kënga e Botërorit me Era Istrefin arrin 20 milionë klikime

14 qershor 2018 15:55

Videoklipi i këngës së Kampionatit Botëror, ku këndon Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, u publikua tek gjashtë ditë më parë, dhe tashmë ka mbledhur mbi 20 milionë klikime.

Ndërkaq sot është ceremonia hapëse e Botërorit në Rusi, ku raportohej se e pranishme do të jetë edhe kosovarja e cila pritet ta këndojë hitin “Live It Up”.

Ndërsa kënga e tyre ishte publikuar dy javë më parë, e cila po ashtu numëron mbi 20 milionë klikime në YouTube.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme