Rikthimi i Adelina Ismailit

Rikthimi i Adelina Ismailit

13 qershor 2018 21:57

Sot në Express të KTV-së e ftuar ishte një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptarë kudo, Adelina Ismaili.

Ismaili foli për jetën dhe karrierën e saj, rikthimin në muzikë, raportin me adhuruesit e flaktë dhe shumëçka tjetër.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme