Mc Kresha publikon këngën “Boulevard”

Mc Kresha publikon këngën “Boulevard”

26 May 2018 17:13

Reperi Mc Kresha ka publikuar klipin e këngës më të re të titulluar “Boulevard”.

Për tekstin e këngës është përkujdesur vetë Kresha ndërsa për beatin Strike Beatz.

Kjo këngë e reperit vjen dy javë pasi së bashku me Lyrical Sonin dhe Bllekin publikuan këngën “Rruga nclub”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme