Miss Amerika 2018

Miss Amerika 2018

24 maj 2018 10:12

Nebraska Sarah Rose Summers, u shpall fituesja e konkursit të bukurisë Miss SHBA 2018.

Kompeticioni u mbajt më 21 maj në Shreveport, Louisiana, ku 23-vjeçarja që përfaqëson Nebraskan, la pas 49 konkurrentet e tjera.

Fituesja spikati për bukurinë e saj natyrale dhe lirshmërinë e komunikimit.

Ajo është diplomuar në Texas Christian University dhe është në vijim të specializimit për tu bërë specialiste e certifikuar për fëmijët.

Në momentin e kurorëzimit ajo u përfshi nga emocionet.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme