Bred Pitt e kërcënoi me vdekje ngacmuesin e ish të dashurës

Bred Pitt e kërcënoi me vdekje ngacmuesin e ish të dashurës

24 maj 2018 10:06

Aktorja Gwyneth Paltrow ka dhënë detaje të mbrëmjes kur i dashuri i atëhershëm, Brad Pitt ishte konfrontuar me Harvey Weinstinin për ngacmimin e saj.

Ylli i filmave ka folur për një natë të vitit 1995 kur Pitti ishte takuar me Weinsteinin në shfaqjen e Hamletit në Broadway.

Paltrow ka thënë se Pitt e kishte mbështetur për muri Weinsteinin dhe i kishte thënë: “Nëse edhe një herë e bën të ndjehet jo rehat, do të vras”.

Aktorja e filmit “Iron Man” për ngacmimet e Weinstein ndaj saj, foli për herë të parë në një intervistë për New York Times.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme