Era në xhirime të klipit për këngën e Botërorit

Era në xhirime të klipit për këngën e Botërorit

22 May 2018 22:02

Era Istrefi ka publikuar dy fotografi në Instagramin e saj që janë shkrepur gjatë xhirimeve të videoklipit të këngës zyrtare të Kampionatit Botëror që fillon në Rusi.

Kënga do të publikohet të premten dhe është në bashkëpunim me Will Smithin, aktorin që i kthehet këndimit dhe Nicky Jam.

Kënga besohet të jetë e titulluar “Live it up”.

 

One life to live #liveitup @willsmith @nickyjampr @diplo #worldcup

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme