Princi Harry dhe Meghan Markle shtyjnë muajin e mjaltit Foto: Reuters

Princi Harry dhe Meghan Markle shtyjnë muajin e mjaltit

20 May 2018 18:09

Princi britanik Harry dhe princesha Meghan Markle do të shtyjnë muajin e mjaltit për të marrë pjesë në festimin e ditëlindjes së Princit Charles, i cili do të mbahet vetëm pak ditë pas martesës së tyre.

Harry dhe Meghan, pas ceremonive dhe mbrëmjeve të djeshme me miqtë e tyre jashtë sytë e publikut, kthehen në shtëpi - në Pallatin Kensington dhe më pas më 22 maj, do të marrin pjesë në festimet e ditëlindjes së 70-të të Princit Charles.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme