Këngëtarët që ishin jashtë Kosovës për pavarësinë e saj

18 shkurt 2017 15:06

Përvjetorin e nëntë të shpalljes së pavarësisë së Kosovës, disa prej emrave më të njohur të muzikës në vend do ta festojnë në Evropë dhe më tej.

Është dëshira për të qenë me bashkatdhetarët në këtë datë apo pagesa që i shtynë ta bëjnë një gjë të tillë? Për këtë flet materiali i përgatitur nga emisioni “Express” në KTV.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme