Aktori i “Slumdog Millionaire” tregon luftën me tumor

Aktori i “Slumdog Millionaire” tregon luftën me tumor

18 mars 2018 13:22

Aktori indian, Irrfan Khan, i njohur për rolet në “Slumdog Millionaire”, “The Amazing Spider-Man” dhe “Life of Pi” ka folur për luftën e tij me tumorin.

Në Twitter ka shkruar se ka vuajtur nga një sëmundje e rëndë dhe e rrallë duke mos treguar më shumë. Ai ka treguar se si kishte udhëtuar shumë për të trajtuar tumorin.

Për mediat italiane ai ka mohuar se ka vuajtur nga kanceri në tru, ndërsa nuk ka treguar se sa ka zgjatur trajtimi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme