Malik ndahet nga modelja Gigi Hadid

Malik ndahet nga modelja Gigi Hadid

13 mars 2018 18:40

Zayn Malik dhe e dashura e tij, supermodelja Gigi Hadid, raportohet se kanë ndarë rrugët pas më shumë se dy vjet lidhje.

Sipas gazetës britanike “The Sun”, çifti që ishte afër fejesës – vendimin për ndarje e kanë marrë shkaku i orarit të ngjeshur që i bënte presion lidhjes së tyre.

“Ata nuk janë më çift, por mbeten të afërm dhe përkrahës të njëri-tjetrit. Realiteti është se janë ndarë, pas shumë kohe së bashku”, ka thënë një burim për këtë gazetë.

“Orari i ngjeshur do t’i bënte presion çdo lloj lidhje”, ka thënë ky burim.

Zayn ishte në lidhje me supermodelen që prej vitit 2016.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme