Mirud lanson projekt mjaft të veçantë

Mirud lanson projekt mjaft të veçantë

09 mars 2018 17:50

Mirud, emri i vërtetë i të cilit është Durim Morina, ka hyrë fuqishëm në tregun e muzikës shqiptare, dhe jo vetëm.

Mirud tani vjen me projektin e tij më të fundit me titull “Ti Dhe Unë”, projekt ky mjaft i veçantë për të. P

Për Express të KTV-së ai tregoi shumëçka duke përfshirë këtu edhe rrugën mjaft interesante deri tek realizimi i këtij projekti që në fillim ishte këngë e punuar në gjuhën spanjolle.

Në videon më poshtë mund ta ndiqni intervistën e plotë të Mirud për emisionin Express.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme