Dua Lipa me urim special për 8 Mars

Dua Lipa me urim special për 8 Mars

08 mars 2018 15:07

Ka uruar në mënyrë speciale jo vetëm nënën e saj por të gjitha gratë e botës.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Dua Lipa, e cila në rrjetin social Instgram ka publikuar një fotografi të saj kur ka qenë e vogël së bashku me dy vajza të tjera, transmeton tch.

Krah fotos Dua Lipa shkruan: “Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Femrave! Duajeni njëra-tjetrën, kujdesuni për njëra-tjetrën dhe mbështesni njëra-tjetrën. Jo vetëm për sot po për çdo ditë”.

 

 

 

Komentet

Shto koment

Të ngjashme