Çfarë do ta rrezikonte karrierën e Bleros?

25 mars 2017 19:26

Në “Talk” të KTV-së, kënëgtari Blero ka folur në detaje për jetën dhe karrierën e tij.

E duke folur për karrierën, i pyetur nëse ka diçka që nëse publikohet do ta vinte në rrezik karrierën e tij, Blero ka dhënë këtë përgjigje…

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme