Denik Prizreni publikon “Të kanë thënë”

Denik Prizreni publikon “Të kanë thënë”

05 mars 2018 18:09

Denik Prizreni ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Të kanë thënë”.

Prizreni për këtë këngë ka bashkëpunuar me Artan Rexhepin që ka bërë muzikën dhe Xheraldina Vula e cila ka shkruar tekstin.

Për videoklipin është kujdesur “BUG Production”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme