Si janë dukur të famshmit në Oscars

Si janë dukur të famshmit në Oscars

05 mars 2018 10:30

Ato janë vajzat e arta të Hollywoodit. Dhe ata kanë shkëlqyer në Tapetin e Kuq të edicionit të 90-ë të Academy Awards.

Në këtë edicion të pranishëm ishin shumë të famshëm, transmeton Koha.net.

Në vijim po ju paraqesim disa nga fotografitë e bëra nga mbrëmja e ndarjes së çmimeve Oscars, ku mund të shihni se si janë dukur të famshmit pjesëmarrës të kësaj mbrëmje.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme