Malaj dhe Poloska, në ngjarjet më të përfolura

03 mars 2018 21:42

Në vazhdën e materialeve për ngjarjet më të përfolura mediatike të personazheve publike, “Talk” i KTV-së kishte këtë herë protagoniste këngëtaret e njohur Soni Malaj dhe Leonora Poloska.

Detajet mund t’i shihni në video.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme