“Kili Mili” kënga e re nga Gold AG

“Kili Mili” kënga e re nga Gold AG

03 mars 2018 20:53

Reperi, Arian Agushi i njohur si Gold AG, ka publikuar këngën e tij më të re “Kili Mili”.

Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka bërë vet Gold AG, transmeton Koha.net. Kurse orkestrimin e ka bërë Ardian Kastrati.

“Kili Mili” është me videoklip, të cilin e ka punuar M Production.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme