Çka nuk diti Arta?

03 mars 2018 20:45

Këngëtarja e njohur, Arta Kabashi, ishte një nga mysafiret e emisionit “Talk” këtë javë.

Disa nga pyetjet provokuese ishin tabela e shumëzimit dhe ajo se kush është ministër i Kulturës.

Këngëtarja nuk i diti këto përgjigje, por që me shumë sportivitet i kaloi.

Reagimet e saj mund t’i shihni në video.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme