Cruz shkëlqen në Paris

Cruz shkëlqen në Paris

03 mars 2018 18:42

Mbrëmja e së premtes shënoi një nga evenimentet më të rëndësishme në botën e kinematografisë franceze.

Bëhet fjalë për ceremoninë e 43 të Annual César Film Awards në Paris, një eveniment i konsideruar i ngjashëm me ceremoninë e çmimeve Oscar.

Të pranishëm në event ishin aktorë të Hollywoodit, përfshirë edhe Penelope Cruz, Juliette Binoche dhe Vanessa Paradis, transmeton tch.

Në event aktorja spanjolle, Penelope Cruz e cila u nderua me çmim nga France’s Academy of Arts and Techniques of Cinema, dukej e mahnitshme me fustanin e saj ngjyrë lejla dhe me flokët e mbledhura me shumë stil.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme