Gazetarja “godet” estradën

24 shkurt 2018 20:52

Për emisionin “Talk” të KTV-së, gazetarja Behare Bajraktari kishte përzgjedhur top-pesë ngjarjet e showbizit shqiptar, të cilat i ka cilësuar si interesante dhe qesharake.

Pos tjerash, kishte përzgjedhur edhe këngëtaren Adelina Tahiri e cila këto kohë ka qenë shumë e përfolur për shkak të fejesës me një biznesmen maqedonas.

Se cilat janë ngjarjet e përzgjedhura nga ajo dhe si i ka renditur nga vendi i pestë deri te vendi i parë, mund ta shihni në video.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme