Rita Ora mbërrin në Aeroportin e Prishtinës

Rita Ora mbërrin në Aeroportin e Prishtinës

17 shkurt 2018 13:17

Këngëtarja Rita Ora ka ateruar në terminalin VIP të aeroportit Adem Jashari.

Ora, megjithatë nuk është ndalur para gazetarëve të cilët e kanë pritur në aeroport, raporton Koha Ditore.

Vetura që do ta dërgojë në kryeqytet është futur në afërsi të pistës dhe qasja për gazetarët nuk ka qenë e lejuar.

Kujtojmë se Rita Ora do të mbajë një konferencë për medie në orën 15:00 në Hotelin “Swiss Diamond”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme