2 Ton sjell këngën e re

2 Ton sjell këngën e re

14 shkurt 2018 17:36

2Ton ka publikuar këngën e tij më të re “100 T’mira”, të cilën e ka sjell edhe me videoklip.

Muzikën e dhe tekstin e ka bërë vet këngëtari, transmeton Koha.net.

Kurse videoklipin e kësaj kënge e ka punuar Grandmedia.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme