Bes Kallaku dhe Yll Baka vijnë me “Çonu Kërceni”

Bes Kallaku dhe Yll Baka vijnë me “Çonu Kërceni”

13 shkurt 2018 15:38

Artisti i njohur nga Shqipëria, Bes Kallaku, ka publikuar këngët e tij më të re.

Kënga titullohet “Çonu Kërceni”, të cilën Kallaku e ka bërë në bashkëpunim me Yll Bakan, transmeton Koha.net.

Tekstin e këngës e ka shkruar vetë këngëtari dhe Olsi Bylyku, ndërsa muzikën e ka bërë Irkenc Hyka.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme