Demi Lovato paralajmëron turneun e saj të parë në Britani

Demi Lovato paralajmëron turneun e saj të parë në Britani

13 shkurt 2018 12:01

Këngëtarja e famshme amerikane, Demi Lovato, paralajmëron se do të mbajë një turne të plotë për herë të parë në Britani të Madhe.

Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Twitter, duke zbuluar se detajet e turneut, transmeton Koha.net. Më 10 qershor do të jetë në O2 Arena, Londër, 12 qershor në Arena Birmingham, 13 qershor në Glasgow SSE Hydro dhe më 16 qershor në Manchester Arena.

“Evropë!! Ju kam thënë se do të vijë...”, ka shkruar këngëtarja. “Biletat do të dalin për shitje këtë të premte!!


© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme