Noizy publikon këngën e re

Noizy publikon këngën e re

17 shkurt 2017 18:12

Reperi Noizy ka publikuar këngën e tij më të re Young Boy.

Kjo këngë vjen pas dy projektet e suksesshme: “A të kujtohet” dhe “Midis Tirone”.

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme