DJ PM, DJ Dagz e Lindoni sjellin “Hallall e ke”

DJ PM, DJ Dagz e Lindoni sjellin “Hallall e ke”

08 shkurt 2018 19:31

“Hallall e ke” është kënga më e re në bashkëpunim ndërmjet DJ PM, DJ Dagz e Lindon Berishës.

Videoklipin e kësaj kënge e ka bërë XL Films, transmeton Koha.net. Kënga është prodhim i Cricket Music, përderisa tekstin e kanë shkruar Lindon Berisha e Elineli.

Kënga e fundit e DJ PM dhe DJ Dagz ishte “Unstoppable” në bashkëpunim me Genc Prelvukajn, kurse projekti i fundit i Lindonit ishte “Merri Krejt”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme