Besarti e Aida kthejnë hitin e Gilit dhe Enis Potokut

Besarti e Aida kthejnë hitin e Gilit dhe Enis Potokut

08 shkurt 2018 16:45

Dy këngëtarët kosovarë Besart Halimi dhe Aida Doci kanë rikthyer në skenë hitin “Kur u ndamë”.

Kjo këngë në versionin origjinal ishte lansuar në vitin 2009 nga Gili dhe Enis Potoku.

Tani kënga është risjellë nga dy yjet e reja dhe duket se është pritur mirë nga shikuesit. Kënga për pak orë në YouTube ka grumbulluar më shumë se 70 mijë klikime.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme