Aktori Brad Pitt rrezikon jetën

Aktori Brad Pitt rrezikon jetën

08 shkurt 2018 14:52

Një aksident i ndodhur pak ditë më parë në Los Angelos, i ka rrezikuar jetën aktorit të Hollywood, Brad Pitt.

Aktori i nominuar për Oscar është përfshirë në një aksident me një tjetër makinë, por fatmirësisht asnjëra palë nuk është dëmtuar fizikisht.

Ajo çfarë ka bërë përshtypje nga kjo ngjarje është se pas incidentit, Brad Pitt dhe shoferi tjetër kanë biseduar qetësisht për pak minuta, duke shkëmbyer edhe numrat e telefonit me njëri-tjetrin.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme